{@post_title}
vrijdag 25 november, 2022

Mats Eilertsen Trio

Lyrische- en deels atmosferische jazz
Datum vrijdag 25 november, 2022
Tijd 21:00
Entree 15 euro
12,50 euro(word vriend»)
Locatie Podium 't Beest
Bestel kaarten Meer info

Voor Mats Eilertsen is de contrabas meer dan een begeleidingsinstrument. In zijn trio gebruikt hij zowel klassieke- als experimentele technieken om een solide basis neer te zetten, waar subtiel op ingespeeld wordt door pianist Harmen Fraanje en drummer Thomas Strønen. Dit levert deels lyrische, deels atmosferische muziek op die anders klinkt dan men van een jazztrio verwacht.
Mats Eilertsen is een veelgevraagd contrabassist in zijn thuisland Noorwegen, maar heeft ook een speciale band met Nederland. Hij speelde in het Bimhuis in Amsterdam in de bands van Wolfert Brederode en Joost Lijbaart.
Met zijn Trio realiseerde hij begin 2019 het album And Then Comes the Night (op ECM Records). Prachtige muziek waarvan iedere luisteraar geniet.

© Muziekpodium Zeeland 2025 | Webchimp, zorgeloos effectief online
Muziekpodium Zeeland
Privacyoverzicht

Deze site maakt gebruik van cookies, zodat wij je de best mogelijke gebruikerservaring kunnen bieden. Cookie-informatie wordt opgeslagen in je browser en voert functies uit zoals het herkennen wanneer je terugkeert naar onze site en helpt ons team om te begrijpen welke delen van de site je het meest interessant en nuttig vindt.